Hogyan működik?

Mint uniós állampolgár, korlátlan lehetőséged van a német munkaerőpiacon. Ha Te, vagy házastársad magyar állampolgárok vagytok, uniós állampolgárnak számitotok. Mi, veled együtt gondoskodunk a formaságokról – ne félj, ugyanazt a nyelvet beszéljük, lépj azonnal kapcsolatba velünk!

Szükségünk van Rád!

Profilod

  • Hivatásos árúfuvarozó gépjárművezető vagy
  • Hivatásod a biztonságos, felelősségteljes és független vezetés a helyi és távolsági forgalomban
  • Esetlegesen pótkocsis szerelvénnyel meglévő tapasztalat és ADR

Feladataid

  • A fuvar megbizás felvétele a diszpécsertől
  • A rakomány be és kirakodásában való kézreműködés és annak biztositása
  • A rakomány egyeztetése a papiron szereplő információkkal
  • Gazdaságos vezetés
  • A vezetési és pihenő idő betartása
  • A jármű működési és üzembiztonsági ellenőrzése
  • A jármű tisztasági karbantartása

Ajánlatunk

  • Fix menetrend
  • Gondoskodunk számodra egy megfelelő szállásról
  • Nappalos és éjszakai műszak napi visszatéréssel
  • Jó fizetés plussz továbbképzés vállalati költségen
  • Fix jármű
  • Állandó kapcsolattartó személy, aki beszéli a Te nyelvedet
  • Modern és tiszta járműpark
  • Biztos munkahely
  • Barátságos, családias munkahelyi légkör

Járműparkunk

Flottánk jelenleg mintegy 80 járműből áll. Minden jármű a legmodernebb felszereléssel rendelkezik. Háromévente döntünk a járművek új generációjáról a költséghatékonyság, megbizhatóság és környezettudatosság mellett. Minden jármű megfelel a szigorú  EURO 5 és  EURO 6 szabványoknak. Tehát mindig az aktuális Mercedes Benz Actross modellt vezetheted.

Szeretnél egy kiváló munkalehetőséget Németorszagban? Lépj kapcsolatba velem, szivesen válaszolok kérdéseidre! Várom hivásod!

Ebben a formanyomtatványban szereplő személyes adatait kizárólag a kérés megválaszolása vagy feldolgozása céljából dolgozzuk fel. Kérjük, olvassa el adatvédelmi irányelveinket arról, hogyan dolgozzuk fel a többi személyes adatot..

Számolja ki: 8 plusz 7